środa, 9 września 2015

Dlaczego Centrum Szkoleń zdecydowało się na wprowadzenie oferty na rekonwersję?

Problem rekonwersji


Wokół rekonwersji pojawia się wiele problemów i zażartych dyskusji. Niektórzy uważają, że rekonwersja żołnierzy jest dobrym zjawiskiem, inni uważają ją za coś dziwnego albo i nawet coś złego. Skąd taki rozrzut w tworzeniu opinii na ten temat?

Rekonwersja w Polsce?


Może wynika to z tego, że ogólnie w Polsce narzekamy na co dzień na bezrobocie i każdemu, komu uda się znaleźć pracę, z nienawiścią wytykamy to szczęście, zamiast się cieszyć. I w atmosferze takich parszywych nastrojów przyszło stworzyć w Centrum Szkoleń program rekonwersji. Centrum Szkoleń jest więc firmą innowacyjną, nastawioną na dawanie możliwości zatrudnienia, organizowania kursów zawodowych, które są w stanie zmniejszyć poziom bezrobocia w kraju.

Program rekonwersji – również w Centrum Szkoleń!


Rekonwersja odwołuje się do tej części obywateli polskich, którzy część swojego życia spędzili na służbie dla ojczyzny w wojsku. Będąc na emeryturze często narzekają na brak zajęcia, niską płacę i inne pokrewne zjawiska. Aby ułatwić im życie po odejściu ze służby wojskowej (powrót do życia w codzienności, w całkiem innym niż wojsko świecie), Ministerstwo Obrony Narodowej postanowiło stworzyć program rekonwersji. Ustawa o rekonwersji stała się początkiem wielkiego ruchu na rzecz pomocy byłym żołnierzom. Program ten do swoich szkoleń i kursów na wózki widłowe oraz inne urządzenia transportu bliskiego dostosowało również Centrum Szkoleń, rodzinna firma prowadząca stałą współpracę z Urzędem Dozoru Technicznego.

Jeśli więc jesteś zainteresowany rozpoczęciem kursu na którąś z naszych maszyn, jesteś byłym zawodowym żołnierzem i szukasz możliwości zdobycia uprawnień w zakresie operatora, to polecamy Ci nasz program. Dzięki uzyskanym z rekonwersji pieniądzom będziesz mógł dokonać refinansowania całego kursu.

2 komentarze:

  1. Nie słyszałem wcześniej zbyt wiele o rekonwersji, ale teraz widzę, że to naprawdę dobra akcja!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobra i można z niej skorzystać zupełnie za darmo !

    OdpowiedzUsuń