czwartek, 3 grudnia 2015

Kursy na wózki widłowe i ładowarki teleskopowe - zdaj egzamin

Odbycie szkolenia i ukończenie egzaminu z wynikiem pozytywnym to możliwość znalezienia zatrudnienia w zawodzie operatora. Taka osoba może szukać pracy na hali, w magazynie, w jakimś dyskoncie spożywczym, małym lub większym supermarkecie czy nawet sklepie meblowym. Praca na hali to bardzo odpowiedzialna praca, potrzeba więc osób, które mogą wylegitymować się określonymi uprawnieniami i umiejętnościami. 

  • IWJO – to kategoria wózków specjalizowanych, do których zalicza się te z operatorem podnoszonym wraz z ładunkiem. Występują tu również takie, w których istnieje możliwość wykorzystania zmiennego wysięgu.
  • IIWJO – te urządzenia to wózki jezdniowe podnośnikowe. Wyjątkiem w nich jest to, że nie zaliczają się do nich wózki specjalizowane, opisane w kategorii IWJO (http://1wjo.pl).
  • IIIWJO – są to wózki widłowe (jezdniowe) podnośnikowe, które można prowadzić z kabiny operatora lub w sposób zdalny.

Wózki widłowe - zapraszamy na szkolenia

Szkolenia i kursy na wózki widłowe są atrakcyjne również dlatego, że pozwalają na uzyskanie bezterminowych uprawnień UDT. Honorowane są one w całej Unii Europejskiej i dlatego tak bardzo cenne jest ich posiadanie. Samo szkolenie – w zależności od rodzaju urządzenia – nie przekracza możliwości finansowych zwykłego Polaka korzyści są natomiast bez porównania lepsze i wartościowsze.
Zapraszamy na szkolenia z zakresu obsługi wózków widłowych i ładowarek Manitou http://www.centrumszkolen.net/kursy-na-wozki-widlowe/ i innych urządzeń transportu bliskiego. Uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego pozwalają na naprawdę wiele możliwości zdobycia atrakcyjnej pracy w czasach, gdy wszyscy uważają, że nic się nie da zrobić. Da się. Wystarczy trochę chęci.

8 komentarzy:

  1. Czekałem na takie informacje o egzaminach na wózki, super że ktoś się pokusił o to i napisał to jasno i zwięźle.

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak, te informacje też mi się przydadzą bardzo, znalazłem jeszcze kilka ciekawych wpisów na ten temat http://centrumszkolen-lodz.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  3. Żeby dobrze zdać egzamin trzeba się przyłożyć, ale na pewno warto to zrobić: http://gdbhp.pl/szkolenia-i-kursy-na-urzadzenia-ktore-warto-miec-w-swoim-portfolio/ takie kursy są niezwykle przydatne.

    OdpowiedzUsuń
  4. Zdawałem taki egzamin 2 lata temu i nie jest zbyt skomplikowany, uczy podstaw, warto jednak po zdanym kursie powoli wdrażać się w jazdę, regały na palety są bardzo wysokie i potrzeba jednak sporo wprawy aby dobrze czuć się podnosząc palety z towarem.

    OdpowiedzUsuń
  5. Ja dwa tygodnie temu robiłem kurs tutaj: https://alerta.pl/katalog/szczegoly/kurs-na-wozki-widlowe-wozki-jezdniowe/ i egzamin zdany za pierwszym razem! ;) Tak jak mówi kolega wyżej, nie jest to zbyt skomplikowane, wystarczy znać podstawy i mieć chociaż małe praktyczne doświadczenie ;)

    OdpowiedzUsuń
  6. Jeśli chcesz szkolić swój zespół z zakresu BHP to popieram jak najbardziej. Nie musisz się obawiać o pandemię bo wiele firm szkoleniowych robi je online i nie jest to żaden problem. Stawiaj na doświadczone firmy jak ta - bhp w Kielcach

    OdpowiedzUsuń
  7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  8. Edukacja jest bardzo ważna pod kątem przyszłego rozwoju zawodowego. Z mojej strony polecam zapoznać się z ofertą https://edunet-poland.pl/ gdzie dostępne są informacje o dualnym systemie kształcenia. Pozwala ono zdobyć kwalifikacje zawodowe jeszcze na etapie edukacji

    OdpowiedzUsuń